E-pošta: info@vasilijzbogar.si

Novice

Split, 18.07.2011
Ugibanj je konec

Ugibanj ali bo Vasilij sodeloval z ekipo Green Comm Racing ali ne je konec. Vasko je podpisal pogodbo in naslednji konec tedna bo odpotoval v Cascais, kjer bo z ekipo najprej nekaj dni treniral, nato pa ga čakajo prve regate v kvalifikakacijah za pokal Amerike.
... Več >>

Helsinki, 14.07.2011
Vasilijev komentar evropskega prvenstva

Z regato za medalje se je končalo evropsko prvenstvo za razred finn in Vasilij se domov vrača s 6. mestom.

... Več >>

Na evropskem prvenstvu 6. mesto

Z regato za medalje se je na morju pred Helsinki končalo evropsko prvenstvo za jadralce v razredu finn. Vasilij je bil danes 6. in tekmovanje je končal prav tako na 6. mestu.
... Več >>

Helsinki, 13.07.2011
Uspešen dan za Vasilija

Za jadralci v razredu finn je na evropskem prvenstvu že 10 regat in Vasilij je po zaslugi odlične druge današnje regate napredoval na skupno 6. mesto.
... Več >>

Helsinki, 12.07.2011
Po tretjem tekmovalnem dnevu 9. mesto

Tretjo regato napornega dne za jadralce v razredu finn je Vasilij končal na 7. mestu ter se v skupnem seštevku ponovno povzel med deseterico najboljših.
... Več >>

V drugem današnjem plovu 12. mesto

Jadralci c razredu finn so končali drugo današnjo regato v kateri je bil Vasilij 12. in je v skupnem seštevku 10.

Po sedmih odjadranih plovih je v vodstvu Hrvat Ivan Kljaković-Gašpić.
... Več >>

Prvi današnji plov končan

Na morju pred Helsinki so jadralci v razredu finn že zelo aktivni, končali so že prvi današnji plov. Vasilij je ciljno črto prečkal kot 6. in je v skupnem seštevku napredoval na 9. mesto
... Več >>

Helsinki, 11.07.2011
Trenutno 5. mesto

Na evropskem prvenstu je za jadralci v razredu pet regat, po katerih je Vasilij v skupnem seštevku 12.
... Več >>

Helsinki, 10.07.2011
Vasilij po treh plovih 10.

Razmere na regatnem polju pred Helsinki so bile danes jadralcem bolj naklonjene in v razredu finn so odjadrali 3 regate. Vasilij je v skupnem seštevku 10.
... Več >>

Helsinki, 09.07.2011
Prvi dan prvenstva ostali na kopnem

Prvi dan evropskega prvenstva v jadranju na Finskem so jadralci v razredu finn ostali na kopnem. Zaradi brezvetrja organizatorjem ni usplo izpeljati uvodnih regat prvenstva v tem razredu. ... Več >>

« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | »